Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 839 komentarzy

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Moje komentarze

 • Samowybieralni komisarze z UE naciskaja o otwarcie korytarzy humanitarnych w Polsce.
  Czy sam korytarz wystarczy im? Przecież nachodźcy muszą gdzieś żyć. Maja żyć w tych korytarzach, na polskiej drodze? Tak więc, czy na pewno chodzi o korytarze....
  Uważać na tzw. "korytarze humanitarne" w UE!
 • @andrzejw 22:22:49
  Mam nadzieję, że zaszczepił swoją córkę na HPV. Oj nie będzie dzieci.
  W obronie dr Huberta Czerniaka
 • @Talbot 15:44:07
  wiele razy mnie dopadało i jakoś nie poleciałem, wiec nie rozumiem skąd te wróżby. Decydowanie wole inne specyfiki, jak wodę utlenioną, propolis, inhalacje z oregano, witaminę C. Ale jak Ty lecisz się szczepić to masz prawo, nie odmawiam.
  PILNE!!!
 • Jest Punkt programu O granicy autonomi rodziców w kontekście szczepień. Szkoda
  że nie ma "czy w ramach obrony koniecznej rodzic może zabić urzędnika lub lekarza przymuszającego/wykonującego szczepienia na siłę wbrew woli rodziców".
  PILNE!!!
 • Niech nieroby z Hagi zajmą się też ludobójami grasujacymi w Polsce:
  Ludobójcy ekonomiczni (wiele tysiecy przedwczesnych zgonów z powodu braku warunków do życia, tysiące samobójców z powodów ekonomicznych, aby chociaż dzieciom zapewnić rentę)
  Ludobójcy szczepionkowi.
  Ludobójcy od oprysków chemicznych.
  Ratko Mladić "Rzeźnik Bałkanów" skazany na dożywocie
 • @wk..ny 14:08:11
  Wynajęty aktor z patriotycznymi minkami zrobił w podskokach to co mu kazali. Swój swojego nie ukarze, chyba ze będzie wojna domowa i ktoś dobierze mu się do tyłka. Ale na to się nie zanosi. Myślę, że indywidualne działania szkodzące okupantowi są jak najbardziej prawidłowe. Np. zasypywanie ich skargami, pismami, tak aby się tym udławili. Albo wywieszanie transparentów na balkonach w rodzaju "PAD zaszczep swoją córkę".
  WAŻNE!!!
 • @Talbot 09:00:36
  Macierewicz stosuje marketingowy bełkot, tak aby miał kilka znaczeń. Zawsze można stwierdzić, że Rosja np. przygotowuje się do ataku... ze strony przeciwnika. Podstawa to bełkotać, bo lemingioza kupuje wszystko jak leci. A zrozumie tak jak im pasuje. Czyli dla każdego coś miłego w treści bełkotu.
  A mieli zaatakować Rosję...
 • pisuary to takie same śmiecie jak popaprańcy czy inny polityczny motłoch.
  Wiadomo, popaprańcy mieli technikę niszczenia Polski otwarcie. Pisuarnaiki robia to jakby w stylu kuronia czy kwaśniewskiej (pierwszy był świetym bo dawał wygłodniałym Polakom zupy; druga była święta bo dawała wygłodniałym i schorowanym dzieciom pomoc; mogli być świeci za pół darmo bo wcześniej doprowadzono Polaków do nędzy). Dziś tak samo, pisuarniaki stają się świętymi bo dali +500 i inne ochłapy dla wygłodniałego, doprowadzonego do nędzy narodu. Taka strategia. Doprowadzić do nędzy, dać ochłap i czekać na uwielbienie.
  A faktycznie sprawy zasadnicze nie zostały zmienione. Banderyzm kwitnie, Ukraińcy buszują w Polsce i dostają socjal i emerytury, pryskanie chemią z samolotów trwa w najlepsze, szczepienia idą pełna parą, upozorowane leczenie trwa, itp).
  Gardzę PiS-em.
 • nie przypominam sobie, aby Bartoszewski tytułował siebie profesorem.
  Tytułowali go za to wszelkiej maści oszołomy medialne w rodzaju dziennikarzy, polityków. Osobiście uznawałem to za godną politowania ksywę uciekiniera sprzed bloku, ze względu na zły stan zdrowia.
  Kim był i jest Władysław Bartoszewski?
 • Państwo czyli okupant, wrecz przymusza ludzi do wystapień, do zamieszek, do działań
  odwetowych, a tu masz nic. Nie dają się sprowokować i spacyfikować. Obawiam się że do czasu.
  Polska – kraj szczególnie niebezpieczny dla Polaków?
 • z Rosji was wywalili to teraz tu aktywnie dzialacie
  jest nieomylny ale pod określonymi warunkami. Tego juz nie dopisałeś. To podobny bełkot sekty jechowych jak "modlicie sie katolicy do obrazów" . Otóż nie do obrazów ale do Boga i do świętych jako pośredników, a często z wykorzystaniem obrazu lub figurki.
  Bergoglio, jak każdy papież, jest nieomylny!
 • Zastanawiam się jak może funkcjonować człowiek w relacji z tzw.
  Państwem, po tym jak czuje się skrajne skrzywdzony. Nie dziwię sie Panu Stonodze że tak uparcie niszczy to tfu państwo, czyli okupanta Polski.
  "Uwolnić Dariusza Komorowskiego"
 • @laurentp 10:21:37
  Ależ oczywiście. Absolutnie nie namawiam do przemocy i jestem jej przeciwny w sprawach nie zasadniczych. Jestem natomiast za prawem do obrony i robieniem tego co trzeba. Wystarczy, że tzw. rząd zacznie ponosić straty i reszta urzędników się przestraszy i wtedy prawo dostosuje sie do rzeczywistości a nie odwrotnie. Są granice dostosowywania do prawa czy tzw bezprawia!
  Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych
 • Myli Pani Polske z państwem (administracją okupantów) działajacym w Polsce,
  a wlaściwie grasującym.
  POLSKA NIE JEST MOJĄ OJCZYZNĄ!
 • Lekarze są niezastąpieni zwłaszcza chirurdzy i rehabilitanci.
  "leczenie" raka chemią to wg mnie rytualna zbrodnia zorganizowana i zalegalizowana przez jakiś psychopatów, być może satanistycznych.
  Za Adolfa legalnie mordowano Polaków i dziś jest podobnie, no może z taką różnicą że za zgodą zainteresowanych.
  Chemioterapia nie ma sensu
 • Odnoszę wrażenie, ze w dzisiejszych czasach aby zadbać o siebie i swoj nawet maly biznes
  to trzeba być zrzeszonym w grupy i posiadać struktury militarne, gotowe do wyegzekwowania prawa przy pomocy siły. Ludzie jednak wierzą w gadanie.
  Dosyć wybijania zdrowych świń!!!
 • Wygląda mi to na ustawkę okupantów i ich pacholków przy inspiracji
  zleceniodawców. O ustawce świadczy bezczelne i szybkie zwołanie tzw. sądu w szpitalu i wydanie wyroku bez udziału strony. Oczywiście pisuary w tym tkwią, bo dają przyzwolenie na szczepienia i opryski chemiczne.

  O co chodzilo? Chodzilo o danie jasnego przekazu trzodzie chlewnej aby nie sprzeciwiala się szczepieniom, bo co prawda nie zabiorą im od razu dziecka (dzięki polityce Ziobro), ale za to ogranicza im prawa rodzicielskie w zakresie tzw. leczenia. Chodzilo o zastraszenie trzody, o nic wiecej.

  A może chodzi o sprowokowanie Polaków do dzialania w ramach obrony koniecznej i zabijania swoich oprawców? Chodzi o zamieszki i pacyfikację z wykorzystaniem ustawy 1066, tak aby wprowadzić standard unijny i francuski stanu wyjątkowego?

  Papierek lakmusowy to szczepienia i opryski chemiczne z nieba. Dopóki to będzie trwało dopóty każda wladza w Polsce będzie okupacyjna i faszystowska.
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...
 • Dudę postrzegam przez pryzmat domniemanej zgody na opryski chemiczne Polaków
  z samolotów. Dodatkowo postrzegam go jako depopulatora Polaków poprzez podpis ustawy na kolejne obowiazkowo-przymusowe szczepienie dziewczynek na HPV. No i ta ustawka z łapaniem hostii. Żenada. Po prostu kolejny aktor.
  Prezydent Duda i prawo fasadowe prowadzą do NWO
 • Człowiek jest wolny i może tę wolność realizować poprzez ukatrupienie swojego
  oprawcy w ramach obrony koniecznej, nawet jeśli pójdzie za to do więzienia. Co ma zrobić rodzic dziecka doprowadzony do ostateczności? Może uznać "że tak musi być" albo "Bóg tak chciał" albo wziąć się za siebie i zrobić co trzeba, dla siebie, swojego dziecka i dla innych (bliźnich). Dziwna sprawa we Włoszech - chyba to poligon testowy do sprawdzenia jak bedą reagować ludzie na przymusowe szczepienia, czyli trucie dzieci bez żadnej odpowiedzialności, i w wyniku łamania prawa międzynarodowego.
  Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych
 • Aby zniszczyc to antyposkie państewko wystarczy oglosić
  bezterminowy remont przejścia granicznego z Litwą, ewentualnie doprowadzic do olbrzymich kontroli technicznych i nękać kierowców tzw. TIRów kontrolami policyjnymi i mandatami. Wpływy z transportu drogowego to ok 10% PKB Litwy. Niech się załamie.

  Kolejna rzeczą na dokładkę jest raczej globalny pożar rafinerii w Możejkach. Można co prawda próbować zamknąć bezterminowo w ramach remontu czy modernizacji, ale nie sądze aby Litwini nie znacjonalizowali tego molocha w celu przywrócenia produkcji. Możejki to glowny dopływ kasy do budżetu tego antypolskiego państwa.
  Skoro można bylo wydać wielomiliardowe odszkodowanie dla Eureko za PZU, to mozna i utopic 5 mld w Możejkach.

  Litwa wtedy zdechnie lub przyjdzie na kolanach do Polski żebrząc o litość.

  No ale na bander rząd czy popaprańców nie ma co liczyć.
  O konieczności wymazania z mapy Republiki Litewskiej.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY