Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Moje komentarze

 • Temat jest tak straszny, że brakuje odwagi by o tym wspomnieć.
  szczepionkowy terror, opryski chemiczne z samolotów, tzw. adopcje zagraniczne, to tylko próbki tego, co oprawcy mają dla Polaków. Jak można zaufać takiemu czy innemu politykowi, zwłaszcza jeśli stoi na czele państwa, który toleruje opryski czy handel dziećmi
  Handel dziećmi
 • Co do Pana pogardy do ludzi to się nie dziwię. Sam tego doświadczyłem z byle powodu
  np. z powodu nicka. Taki z Pana pieniacz na wzór patologicznego szlachcica. Walić z grubej rury prostackim słownictwem i mieć zawsze rację.
  Opara i Ślepa Mańka
 • dostęp do broni w tym automatycznej jest jak najbardziej wskazany w Polsce
  Skończy się w dużej mierze ekonomiczne i rytualne dręczenie Polaków, bo ktoś doprowadzony do ostateczności użyje broni w maksymalnym zakresie przeciwko oprawcom. Co ma do stracenia...? Chyba tylko to że ktoś uważa iż nie pójdzie do nieba. Czy komornik okradnie rolnika z traktora, czy zabiorą komuś mieszkanie bo nie spłacił 1000zł długu? Czy zaszczepią na siłę dziecko? Jak najbardziej broń palna w tym automatyczna na własnej posesji w szafie pancernej pod zamknięciem, ale dostępna. Lokalny okupant zwaliłby się w gacie!
  UNIA EUROPEJSKA ZAOSTRZA ZASADY POSIADANIA BRONI
 • Szczepionkowy oprawca dziewczynek jest nieobliczalny.
  Ale jestem przekonany, że nie podskoczy w tej kwestii . Obcy żydzi nie wyrwą kasy żydom lokalnym. Każdy dba o swoje.
  Dalszy los Polski w rękach prezydenta Dudy...
 • Samowybieralni komisarze z UE naciskaja o otwarcie korytarzy humanitarnych w Polsce.
  Czy sam korytarz wystarczy im? Przecież nachodźcy muszą gdzieś żyć. Maja żyć w tych korytarzach, na polskiej drodze? Tak więc, czy na pewno chodzi o korytarze....
  Uważać na tzw. "korytarze humanitarne" w UE!
 • @andrzejw 22:22:49
  Mam nadzieję, że zaszczepił swoją córkę na HPV. Oj nie będzie dzieci.
  W obronie dr Huberta Czerniaka
 • @Talbot 15:44:07
  wiele razy mnie dopadało i jakoś nie poleciałem, wiec nie rozumiem skąd te wróżby. Decydowanie wole inne specyfiki, jak wodę utlenioną, propolis, inhalacje z oregano, witaminę C. Ale jak Ty lecisz się szczepić to masz prawo, nie odmawiam.
  PILNE!!!
 • Jest Punkt programu O granicy autonomi rodziców w kontekście szczepień. Szkoda
  że nie ma "czy w ramach obrony koniecznej rodzic może zabić urzędnika lub lekarza przymuszającego/wykonującego szczepienia na siłę wbrew woli rodziców".
  PILNE!!!
 • Niech nieroby z Hagi zajmą się też ludobójami grasujacymi w Polsce:
  Ludobójcy ekonomiczni (wiele tysiecy przedwczesnych zgonów z powodu braku warunków do życia, tysiące samobójców z powodów ekonomicznych, aby chociaż dzieciom zapewnić rentę)
  Ludobójcy szczepionkowi.
  Ludobójcy od oprysków chemicznych.
  Ratko Mladić "Rzeźnik Bałkanów" skazany na dożywocie
 • @wk..ny 14:08:11
  Wynajęty aktor z patriotycznymi minkami zrobił w podskokach to co mu kazali. Swój swojego nie ukarze, chyba ze będzie wojna domowa i ktoś dobierze mu się do tyłka. Ale na to się nie zanosi. Myślę, że indywidualne działania szkodzące okupantowi są jak najbardziej prawidłowe. Np. zasypywanie ich skargami, pismami, tak aby się tym udławili. Albo wywieszanie transparentów na balkonach w rodzaju "PAD zaszczep swoją córkę".
  WAŻNE!!!
 • @Talbot 09:00:36
  Macierewicz stosuje marketingowy bełkot, tak aby miał kilka znaczeń. Zawsze można stwierdzić, że Rosja np. przygotowuje się do ataku... ze strony przeciwnika. Podstawa to bełkotać, bo lemingioza kupuje wszystko jak leci. A zrozumie tak jak im pasuje. Czyli dla każdego coś miłego w treści bełkotu.
  A mieli zaatakować Rosję...
 • pisuary to takie same śmiecie jak popaprańcy czy inny polityczny motłoch.
  Wiadomo, popaprańcy mieli technikę niszczenia Polski otwarcie. Pisuarnaiki robia to jakby w stylu kuronia czy kwaśniewskiej (pierwszy był świetym bo dawał wygłodniałym Polakom zupy; druga była święta bo dawała wygłodniałym i schorowanym dzieciom pomoc; mogli być świeci za pół darmo bo wcześniej doprowadzono Polaków do nędzy). Dziś tak samo, pisuarniaki stają się świętymi bo dali +500 i inne ochłapy dla wygłodniałego, doprowadzonego do nędzy narodu. Taka strategia. Doprowadzić do nędzy, dać ochłap i czekać na uwielbienie.
  A faktycznie sprawy zasadnicze nie zostały zmienione. Banderyzm kwitnie, Ukraińcy buszują w Polsce i dostają socjal i emerytury, pryskanie chemią z samolotów trwa w najlepsze, szczepienia idą pełna parą, upozorowane leczenie trwa, itp).
  Gardzę PiS-em.
 • nie przypominam sobie, aby Bartoszewski tytułował siebie profesorem.
  Tytułowali go za to wszelkiej maści oszołomy medialne w rodzaju dziennikarzy, polityków. Osobiście uznawałem to za godną politowania ksywę uciekiniera sprzed bloku, ze względu na zły stan zdrowia.
  Kim był i jest Władysław Bartoszewski?
 • Państwo czyli okupant, wrecz przymusza ludzi do wystapień, do zamieszek, do działań
  odwetowych, a tu masz nic. Nie dają się sprowokować i spacyfikować. Obawiam się że do czasu.
  Polska – kraj szczególnie niebezpieczny dla Polaków?
 • z Rosji was wywalili to teraz tu aktywnie dzialacie
  jest nieomylny ale pod określonymi warunkami. Tego juz nie dopisałeś. To podobny bełkot sekty jechowych jak "modlicie sie katolicy do obrazów" . Otóż nie do obrazów ale do Boga i do świętych jako pośredników, a często z wykorzystaniem obrazu lub figurki.
  Bergoglio, jak każdy papież, jest nieomylny!
 • Zastanawiam się jak może funkcjonować człowiek w relacji z tzw.
  Państwem, po tym jak czuje się skrajne skrzywdzony. Nie dziwię sie Panu Stonodze że tak uparcie niszczy to tfu państwo, czyli okupanta Polski.
  "Uwolnić Dariusza Komorowskiego"
 • @laurentp 10:21:37
  Ależ oczywiście. Absolutnie nie namawiam do przemocy i jestem jej przeciwny w sprawach nie zasadniczych. Jestem natomiast za prawem do obrony i robieniem tego co trzeba. Wystarczy, że tzw. rząd zacznie ponosić straty i reszta urzędników się przestraszy i wtedy prawo dostosuje sie do rzeczywistości a nie odwrotnie. Są granice dostosowywania do prawa czy tzw bezprawia!
  Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych
 • Myli Pani Polske z państwem (administracją okupantów) działajacym w Polsce,
  a wlaściwie grasującym.
  POLSKA NIE JEST MOJĄ OJCZYZNĄ!
 • Lekarze są niezastąpieni zwłaszcza chirurdzy i rehabilitanci.
  "leczenie" raka chemią to wg mnie rytualna zbrodnia zorganizowana i zalegalizowana przez jakiś psychopatów, być może satanistycznych.
  Za Adolfa legalnie mordowano Polaków i dziś jest podobnie, no może z taką różnicą że za zgodą zainteresowanych.
  Chemioterapia nie ma sensu
 • Odnoszę wrażenie, ze w dzisiejszych czasach aby zadbać o siebie i swoj nawet maly biznes
  to trzeba być zrzeszonym w grupy i posiadać struktury militarne, gotowe do wyegzekwowania prawa przy pomocy siły. Ludzie jednak wierzą w gadanie.
  Dosyć wybijania zdrowych świń!!!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY