Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Podpalenie budki - zwykła ustawka!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bandyta z nierządu podpalił budkę

Kilka lat temu Rosjanie pobili polskojęzycznego dyplomatę w Moskwie w ramach odwetu za pobicie dzieci dyplomatów rosyjskich w Warszawie. Pobili dyplomatę, aby nasi barbarzyńcy wiedzieli, że bezpieczeństwo należy w Polsce zapewnić każdemu Rosjaninowi, w tym dzieciom. Postąpili prawidłowo, działając we własnym interesie.

Wczoraj w Warszawie podpalona została budka strażnicza i rzucane petardy na teren ambasady rosyjskiej. Jak reaguje Rosja? Wzmacnia ochronę polskiej ambasady w Moskiwie!

Coż za dziwne postępowanie... Dla mnie to kolejna ustawak barbarzyńców nierządników z Rosjanami, podobnie jak w sprawie Smoleńska.

No cóż, jak niszczyć Polaków to do końca, włącznie z wizerunkiem Polski w świecie.

 

 

KOMENTARZE

 • dno
  i kupa mułu.
  naucz się najpierw pisać poprawnie po polsku a dopiero potem bierz za wątpliwej jakości dziennikarstwo śledcze.
  kalacie ten kraj własną ignorancją. tragedia.
  ohhh przepraszam, kolega pewnie z tych co na dyktanda miał zaświadczenie o dysortografii, no tak..
  podobnie jak kwiat polskiego bohaterstwa Czeczetkowicz, który powinien cofnąć się do podstawówki a nie pisać po blogach..
  żal.
 • @smutny.kojot 20:20:52
  Odnieś się polonisto od kropek i przecinków do meritum a nie kieruj sprawy na zasadzie GWna wyborczego na boczny tor. "Kalacie ten kraj". Komunista.
 • @Andron 20:42:05
  Ustawkę niech sobie rudy robi gdzie indziej. PZDR. :)
 • @Andron 20:42:05
  jakie meritum jak Ty nie potrafisz nawet po polsku pisać a bierzesz się za sprawy które Cię przerastają i nie wiesz o co chodzi. krzyczysz jak Ci każą sam nie widząc jaki jesteś zmanipulowany:D
  i oczywiście GWno i komunista, pokazałeś właśnie jak rozumiesz temat. dziękuję do widzenia.
 • Czego się martwisz, koszty pokryją organizatorzy
  Nie będzie to płacone z pieniędzy Polaków. Piersi już dostają rachunki, podliczy się koszty będą płacić
 • @smutny.kojot 21:12:16
  - a kojot to skunks ??!
 • @smutny.kojot 21:12:16
  Do widzenia, o godz 21 zamykają ambasadę na Krzywickiego. Czas do domu. Zlecenie wykonasz jutro.
 • Na zatargach pomiędzy Polską a Rosją zawsze korzystali syjoniści
  Ludzie którzy spalili ruskim budkę , pracowali dla syjonistów z "Parchzeitungu".
 • Wszyscy.
  Budka pod ambasadą została wystawiona podręcznikowo. Pusta i nie pilnowana. POlicji też nie było…. Tęcza hahaha, tęcza straszyła kilka miesięcy, ale na Marsz przygotowali ją perfekcyjnie. Starali się zrobić wszystko tak, by wyszło,że wina jest nasza. I nie wyszło kolejny raz. Oni nie mają zbyt wielkiego pola manewru – pała i PrOwokacja. Do zobaczenia w przyszłym roku. Oni przegrywają, my wygrywamy i kanaliom się nie damy. Kiedy przeproszą Polaków za wszystkie zbrodnie, za zsyłki, za Katyń, za Smoleńsk/na “kursie i ścieżce” i bach!, ale dołu nie ma?/! Kiedy dowiemy się co mają w “papierach” na miłujących Moskwę i Berlin? A może jeszcze na innych “przyjaciół”? Przecież te wszystkie działania są wyraźnie antypolskie?
 • Wszyscy.
  Policja wiedziała, że lewacy szykują się do zamieszek. Mimo to wycofała się…Dwadzieścia minut przed wybuchem zamieszek pod warszawskim squatem policja poinformowała straż Marszy Niepodległości, że może tam dojść do starć. Mimo to funkcjonariusze zamiast zabezpieczyć teren, zostali stamtąd wycofani.

  Jak wynika z ustaleń tygodnika „Do Rzeczy”, policjantów wycofywano z terenów zagrożonych zamieszkami, choć policyjny sztab operacyjny był świadomy, że może tam dojść do eskalacji konfliktu i starć. Okazuje się, że mniej więcej dwadzieścia minut przed zamieszkami, do których doszło przed squatami przy ul. ks. Skorupki i ul. Wilczej w Warszawie, sztab operacyjny policji dysponował już informacjami, że w tym miejscu może dojść do zamieszek, bo „szykuje się do nich grupa lewaków”. Pomimo tej wiedzy, zdecydowano jednak o wycofaniu funkcjonariuszy, a informację o możliwym zagrożeniu przekazano jedynie organizatorom Marszu Niepodległości.

  - Chwilę przed rozpoczęciem przemarszu oficer łącznikowy przekazał nam informację, że na dachach domów przy ul Skorupki biegają jacyś ludzie, że są to najprawdopodobniej anarchiści. Ale dodał, że policja tam działać nie będzie, więc, że mamy sobie sami zabezpieczyć ten teren – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” Przemysław Czyżewski, szef wyszkolenia Straży Marszu Niepodległości.

  Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z policją straż Marszu Niepodległości miała jedynie zabezpieczać kolumnę marszową, a nie okoliczne tereny. Informacje przekazane przez tygodnik „Do Rzeczy” potwierdzają doniesienia portalu niezalezna.pl dotyczące okoliczności starć przy warszawskim squacie.

  - Squat przy ulicy Skorupki położony był poza trasą marszu. Policja była zobowiązana do tego, aby podejmować tam interwencje, ale co więcej w sposób szczególny objąć ten punkt nadzorem – tłumaczył w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł Tomasz Kaczmarek.

  Polityk Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z portalem niezalezna.pl zwrócił uwagę, że nawet w mediach pojawiły się informacje o tym, że w budynku squatu jeszcze przed rozpoczęciem marszu dwukrotnie pojawiła się policja i ostrzegała, że ten budynek może być obiektem agresji. Mimo wszystko budynek nie został zabezpieczony, ani poddany kontroli.

  - Z materiałów prasowych jakie zostały zarejestrowane widać, że lewactwo które tam przebywało uzbroiło się na taką okoliczność. Między innymi z dachu tego właśnie budynku rzucano koktajlami Mołotowa, czyli podpalonymi butelkami z benzyną. Stanowi to zagrożenie życia i zdrowia innych ludzi – mówił w rozmowie z portalem niezalezna.pl poseł PiS.
  11 listopada 2013 Dzień niepodległości - koktajl Mołotowa - Warszawa ul.Skorupkihttp://www.savetubevideo.com/?v=nkSRYEenXgk
 • @Kula Lis 62 17:10:27
  --KTO ? Pan zacz ?! --POLAK z INTELIGENCJĄ Polaka rozumnego -WIE !! że Świat podzielony jest na --GOIM i żydów -o jakim lewactwie Pan mówisz ??

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY