Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Kaczyński znów przegra

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy wygranie jesiennych wyborów przez PIS bez stworzenia szerokiej koalicji obozu patriotycznego jest możliwe? Tak, ale...

Jeżeli PIS decyzją Jarosława Kaczyńskiego pójdzie do jesiennych wyborów samodzielnie, bez stworzenia szerokiej koalicji obozu patriotyczno-narodowego oraz organizacji społecznych i osób indywidualnych zaangażowanych w dobro kraju, to może zapomnieć o rządzeniu.

Oczywiście wybory może wygrać, ale to będzie za mało, aby stworzyć koalicje rządzącą. Wiadomo, będzie rządziła PO i SLD albo ponownie PO i PSL, czego Polakom z całego serca nie życzę.

Nie wiem na co czeka prezes Kaczyński. Czy znów chce się cieszyć tym, że PIS dostanie więcej głosów niż ostatnio, albo tym, że wygra wybory i nic z tego nie wyniknie. Czy taki jest plan?

Przecież można zaprosić do szerokiej koalicji wyborczej różne środowiska, w tym bloggerów i stworzyć ramy programowe przyszłego działania. Jeśli Prezes tego nie zrobi to przegra, tak samo jak my wszyscy. Tego już mu nie wybaczę, bo ledwo wybaczyłem oddanie władzy na własne życzenie po 2 latach rządów z SO i LPR. Co z tego wyszło widać dziś jak na dłoni. Tłumaczenie o aferze gruntowej to jakaś ściema i pretekst, a nie rzeczywisty powód rezygnacji.

Poza tym jeśli PIS na poważnie nie dopilnuje wyborów pod kątem ich sfałszowania to tak samo przegra. Niebezpieczeństwo lewych wyborów jest olbrzymie, bo władza umoczona w sprawę smoleńska nie zawaha się w tak drobnej sprawie. Tu już trzeba traktować sprawę 2-dniowych wyborów jak oszustwo, a pilnować, aby było jak najmniejsze.

KOMENTARZE

 • „może zapomnieć o rządzeniu.”
  Co z jego zmartwień będzie najmniejszym. Bo oprócz rządzenia będzie mógł zapomnieć także o życiu, bezbolesnej śmierci i dobrym imieniu:

  http://grzegorz.rossa.salon24.pl/195128,polski-patriota-glosuje-na-jaroslawa-kaczynskiego
 • Mam taki sam pogląd
  Być może PiS znajdzie sobie jakieś sojusze, ale nic nie znaczą bez potęgi Narodu Polskiego, bez nas blogerów. Tylko zebranie tych wszystkich sił pod jednym komitetem da wygraną może z 2/3 mandatów i zaczniemy zmieniać III RP na Polskę!

  Przykład pierwszy z brzegu.

  Bierzemy okręg w którym PiS dostaje baty od PO, SLD, czy PSL i wstawiamy tam zaproszonego Szeremietiewa, a my robimy Mu kampanię. Czy to pomoże w poprawieniu wyniku w okręgu? Owszem! Bo musimy wyjść ze skóry żeby Szary uzyskał mandat w takim okręgu z paskudnego miejsca gdzieś pod sam koniec listy. Tylko czy wolno tak upokarzać tego zacnego człowieka? Czy nie zasługuje na dwójkę, czy dobre miejsce w Warszawie? Tam też PiS nie ma lekko...
 • @ndron :)
  Dobry wieczór!
  "[...] Nie wiem na co czeka prezes Kaczyński.".
  NA CO?...
  Najprościej zapytać na przykład na PW?...
  Salon24-u :)))

  -"Niesforne Dziecię Gutenberga".
 • ojeju co to będzie
  jest przykład z góry-Tea Party
 • Ach
  szeroka koalicja, a potem nowe PJN-y? Potem wielka wrzawa, że wobec zdrad najbliższych "przyjaciół" , zaczyna znowu rządzić w PiS-ie "zakon PC"?
 • @antykrytyka
  Temu wszystkiemu mogą zaradzić prawybory:

  http://grzegorz.rossa.salon24.pl/194631,kandydaci-ratujcie-sie-przerzuccie-glosy-na-kaczynskiego
 • PiS jeśli przegra to nie dlatego, że zostawi różne kanapy bez wsparcia.
  Przegra dlatego, że rządzący przegrać nie mogą, bowiem to nie tylko byłby koniec politycznych karier, ale przede wszystkim trybunał stanu i więzienie. Dysponując mediami i potężnym aparatem państwowym, wszystkimi służbami nie cofną się nawet przed oszustwem wyborczym, a jak będzie trzeba to i zbrodnią.
 • @Janko Walski
  Też tak sądzę.
 • @grazss Niestety wizje Janko Walskiego są prawdopodobne.
  Dlatego należy przede wszystkim nie pozwolić im na stosowanie nowej narracji, w której coraz więcej tych zakłamanych szuj usiłuje występować w roli nauczycieli, wypowiadających się na temat patriotyzmu, uczciwości i innych wartości, pozując na autorytety moralne. Na przykład, jakim prawem taka zakłamana do szpiku kości Małgorzata Kidawa Błońska, mówi o uczciwości, skoro sama w rozmowie z Robertem Mazurkiem przyznała się do relatywizmu i obłudy, czego potwierdzenie znajdujemy w większości jej wypowiedzi!
  http://tinyurl.com/35vjpvq
  Fakt, że co rusz podnoszą wielki krzyk, że odmawia się im prawa do wypowiadania się w tych sprawach, do "zawłaszczania" pewnych tematów ale na to jest JEDNA odpowiedź:
  Nie jest przywłaszczaniem, odbieranie prawa złodziejom i oszustom do pouczania innych, jak żyć uczciwie!
  Co najwyżej można takich pokazywać, jako ostrzeżenie! Na przykładzie wypowiedzi i zachowań takiego Tuska, Bartoszewskiego, Komorowskiego, Sikorskiego etc. można przeprowadzić kompletne studium zakłamania w życiu publicznym ... i trzeba to robić nieustannie.
  Wszyscy widzieliśmy, w jakim pośpiechu, w zamian za głoszenie kłamstw i za poparcie, od roku są nagradzane, wyróżniane, odznaczane, awansowane najbardziej podłe postaci życia, politycznego i kulturalnego ... Widzieliśmy hańbienie, na oczach całej Polski, symbolu naszych wartości i dumy, Wawelu, obecnością stalinistki, moczarówki i innych bolszewików...
  http://tinyurl.com/3jkueg4
  Należy o tym przypominać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY