Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Fotoraday Nielegalne ale Legalne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fotoradary Wyłudzanie Pieniędzy Okupant Wyłudza i Kłamie

Trybunał Konstytucyjny (kolejni leśni dziadkowie) uznał, że wystawianie mandatów z fotoradarów jest nelegalne. Dodam, że wniosek złożył upozorowany Rzecznik praw obywatelskich. Rychło w czas ruszył tyłek, nie ma co.

Ano jak to jest w ich S-mańskim państwie teoretycznym (nie mylić z Polską, moją ojczyzną)? Dziadki stwierdzają, że dalej można okradać ludzi na tych samych zasadach przez kolejne 9 miesięcy, ale później to już trzeba zmienić prawo, aby było zgodne z Konstitutą. Zmienić prawo, a nie przestać okradać.

To jest państwo prawa! Coś jest nielegalne, ale obowiazuje. Myślę, że to pokłosie talmudycznego systemu wartości opartego na INTERPRETACJACH.

Co z tego wynika? Ano to, że bandyta z nierządu może wprowadzić sobie każdy przepis prawa (nawet o wycinaniu 1 nerki, bo przecież z jedną można żyć, np. na spłatę długów) bo wie, ze zanim dziadki rusza swoje stare dupska na wniosek upozorowanego rzecznika to upłynie tyle czasu, że cel osiagną. IDEALNE ROZWIĄZNIE. Da się wszystko zrobić!

System wyłudzania pieniędzy poprzez fotoradary upadnie jeśli przestanie być opłacalny.

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • tak, jaśnie oświecony trybunale
  puściliście się, nie ma co, puściliście się panowie, i .. dalej będziecie się pewnie "puszczać", że tak powiem....
  Państwo jak mówi że da, to mówi, jak mówi że zabierze, to zabiera.....
  I to takie w MORDę katolickie państwo, że.. hej.......
  Ten trybunał kłamstwa już któryś raz robi przekręt na wyroku.... któryś raz, to nie są niewiniątka... za nich dobrze żeby ktoś się wziął...
  No i w państwie prawa ten, kto odpowiada za te nielegalne radary - włos mu z głowy ani kasa z kieszeni nie wyparowały zapewne... dalej będzie kombinować jak coś zrobić nielegalnego... tego właśnie nie lubię najbardziej - kiedy ludzie odpowiedzialni za prawo sami się sprzedają i puszczają.... że tak powiem..... za pieniądze zrobią wszystko, ci ludzie za pieniądze, karierę zrobią wszystko... a na 95 procent to są krzyżacy....
 • Pamietam jak leśne dziadki z trybunału, specjalizujacy się
  w talmudycznych INTERPRETACJACH stwierdzili, że osobom wpłacającym pieniądze na zakup mieszkania, po zmianie prawa, nie należy się kontynuacja ulgi mieszkaniowej i korzystanie z praw nabytych (odliczanie wpłat od podstawy opodatkowania; to było sprzed 2000r.) bo to sa tylko ZALICZKI na zakup mieszkania a nie inwestowanie w np. budowę domu. Talmudyczna interpretacja, gra słów, aby wyrwać kasę, okraść.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY