Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Uchodźcy i tak wyląduja w Polsce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemcy i inni nie odpuszczą Polsce. Wyślą do nas uchodźców. Legalnie.

Ca prawda nie ma u nas masowych uchodźców ze szlaku Bałkańskiego, ale są swego rodzaju "dobrzy" uchodźcy z Ukrainy. Oni jednak mogą znacznie szybciej wrócić do siebie niż ci, co przybyli do Niemiec. Wystarczą decyzje administracyjne ograniczające dostęp do rynku pracy i do przekraczania granicy.

Zatem czy mamy się cieszyć, że nie ma u nas "prawdziwych uchodźców", tych namaszczonych przez media?

Nie sądzę. Niemcy nam nie odpuszczą i wcześniej czy później przybysze do nas dotrą, w inny legalny sposób. Na miejscu Niemców dałbym uchodźcom obywatelstwo Niemiec, później obiecał wieloletnie zasiłki lub jednorazową wypłatę, jeśli wyprowadzą się do Polski i tam zaczną nowe lepsze życie. A bedą mogli to zrobic legalnie w ramach prawa obywateli państw unii do osiedlania się w dowowlnym kraju.

Jak widać można nas załatwić, tak więc niech PIS nie cieszy się pochopnie. Jeśli nasi sąsiedzi będą chcieli się pozbyć intruzów to właśnie tak zrobią. Jeszce kilka lat i zaczną się transfery.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Prosta sprawa np. kazdy uchodzca(naturalizowany Niemiec) ktory opusci Niemcy dostanie ok. 10-20 tys. euro ale miejce przeniesienia dotyczy tylko panstw unijnych o niskim nasyceniu uchodzcami np. ponizej iles % aby uchronic Francje i kraje beneluksu.
  Czyli moze to byc kara dla europy wsch. a szczegolnie Polski.
  Boje sie niekiedy pisac podobne rzeczy bo moge zainicjowac takie dzialania.
 • Z tym powrotem Ukraińcówi to mrzonki
  http://interesariusz.neon24.pl/post/136451,quo-vadis-18-1-2017r-wojna-o-nasze-dusze
 • Autorze można
  zawiesić, wypowiedzieć układ z Schengen no i opuścić rozpadającą się jewroue, co i tak niebawem, może i już w trym roku nastąpi.
 • @kula Lis 66 17:49:30
  W złotych tarasach i przede widziałem właśnie kilkudziesięciu migrantów
 • @roux 18:40:52
  To chyba Polakom zostaje już TYLKO "metoda Rosyjsko / Bułgarska" - lać KAŻDEGO kolorowego na widoku... ZWŁASZCZA POlicja (jak w Bułgarii właśnie). W Rosji z kolei, jak znaleźli materiały wybuchowe, to "nie mogli ich zneutralizować" i... wysadzili cały budynek (ciapatym).

  Wtedy sami uciekną, BEZ "działań (nie) rządu".
  Taka "oddolna inicjatywa"...
 • @laurentp 20:08:51
  W samym centrum Warszawy, na Wspólnej widziałem sklep halal
 • x
  Andron, rok temu to było oczywiste. Załatwią sobie papiery i wjadą jako "euro-pejczyk", albo na polkę. No problem, nawet kilka.
  O tym, że tego coraz więcej, a już drugi rząd twierdzi, że ich nie ma, też.
  O tym, w ełku, że to starcia starych grup lokalnych bandytów, z obywatelami odległych krajów, którzy tradycyjnie realizują się poprzez kariere kryminalną, zakładając alternatywne grupy przestępcze przejmujące teren od autochtonów też. (przepis jest w koranie i ulubione zajęcie)

  laurentp, to dlaczego - słyszałem - ok 40% "rosjan", czyli ludzi na ruskich papierach, co jednoczesnie oznacza, że kreml się do nich przyznaje, jako "swoi", to muzułmanie? Że niby ułożeni?
  He,he,he.. poczekaj. Oni czekają..kwestia czasu, a przecież i tak ich czasem w kościach swędzi, nie? I stąd te scenki, jak to sobie rosjanie radzą. Powiedzmy, że na razie kontrolują sytuację i to się co jakiś czas sprawdza, to nie kwestia deklaracji. Sprawdzić trzeba, czy cały czas, jeszcze tak, może co nowego się pokaże..almanach poszczęści..budu rezat
  Nie mówiąc o tym, że mongoidalnych i kaukazu, jak meksów w stanach. Nie? No itd..

  Rok temu twierdzono, że jestem niepoprawnym radykałem, gdy mówiłem. Zatopić kilka pontonów i jako metodę nieskuteczną - odpuszczą. Nie.
  Ok, to chociaż wyłapywać i w kontenerze spowrotem. Nie, niehumanitarnie.
  Ok, teraz stoimy w obliczu kwarantanny na całej granicy zachodniej, dużej części wschodniej i problematyczna jest kwestia południowej. Zbyt radykalne? Aha..
  Więc, co? Najlepiej coś zgodnego z prawem, nie?
  Kombinowanie, żeby wpuszczać tylko białych, po pierwsze jest śmiesznie nie skuteczne, po drugie jakby rasizm, nie?
  Nie wpuszczanie muzułmanów, to kolejna dyskryminacja! Znowu śmieszna. Oni moga ci zełgać co tylko chcesz. Serio. Najlepiej napisz na kartce kim chcesz, żeby był i potwierdzi. Niemieckim lekarzem, ateistą, w drugim pochodzeniu z chrzescijan syryjskich? Nie ma sprawy!!!;p
  No to co? Nikogo nie wpuszczać nie? Wizy wyłącznie turystyczne nie? Niby wysadzić i tak coś może na wizie turystycznej, ale się dżuma nie zagnieździ, nie?
  Tak, czy nie? Czy za radykalnie, majty w dół i jak reszta, a ciapaki umierają ze smiechu.
 • @Torin 03:35:27
  aha, bo zapomniałem, Bułgarzy to powinni myśleć o ewakuacji. Przynajmniej kobiet i dzieci. Bułgarii uratowac się nie da, chociaż uratują rodziny od rzeczy strasznych i absolutnie nikt im nie "pomoże". Każdy będzie miał własne "problemy". że niby pieprze bzdury? Opowiesz mi to za pięć lat.
  Tylko pięć..nie sto.
 • @ interesariusz.neon24.pl/post/136451,quo-vadis-18-1-2017r-wojna-o-nasze-dusze
  Wojna o nasze dusze - to bardzo trafny tytuł! O nasze dusze właśnie chodzi. Cały Nowy Porządek Swiata (NWO), totalitaryzm, globalizacja, Większy Izrael, okupacja przez żydo-komunistów kraju za krajem, cała ta Międzynarodówka to NIC innego, jak eliminacja i likwidacja Chrześcijaństwa!
  Dlaczego? Opracował to syn rabina Karol Marx:
  „Abysmy MY Żydzi mogli kontrolować ludzkość, najpierw trzeba zlikwidować Boga”;
  „Religia jest opium ludu”;
  „Byt (czyli materializm) kształtuje świadomość”.

  I tak to się zaczęło. Od Rewolucji Francuzkiej, poprzez Rewolucję Bolszewicką, rządy żydo-komuny w ZSRR, a potem w USA.
  Przyszłych liderów tego świata najpierw szkolono w Moskwie (Hillary, Bill Clinton). Potem żydostwo przeniosło się do amerykańskich uniwersytetów.

  Departament IV MSW zajmujący się dezintegracją kościoła katolickiego nie tylko mordował księży w Polsce, ale również rozpoczął wydawanie paszportów „ Na wszystkie kraje świata” swoim zaufanym współpracownikom.
  Czegoż oni na tym świecie nie zdziałali? Zamach na papieża, morderstwo synów płk. Kuklińskiego, infiltracja Watykanu, ...
  Tam, w Stanach, nauczyli się również dywersji i demontażu Bloku Wschodniego przez żydo-komunę Zachodu. Zenon Płatek i Radosław Sikorski zrobili na tym karierę w rządzie.
  Wielki Syjonista i Anty-Katolik Władysław Bartoszewski zaczął uprawiać filozofię jako „dzienniakrz” i „historyk”; prof. Monika Płatek, też.
  A Dariusz Kosiur (WPS)? Młuci swoje surrealistyczne i anty-Chrześcijańskie ataki jako „blogger-komentator” w Neon'ie.
  Nawet sam Zuckerberg nie mógł znieść teorii żydo-Kosiura, wg którego „żydzi to katolicy” i na odwrót, i zablokował mu konto w Facebooku.
  Natomiast p. Ryszard Opara tego nie uczynił! „Tutaj mogą pisać wszyscy” - a przede wszystkim nawiedzeni anty-Chrześcijanie! Rzeczpospolita, roux, eonmark, Oświat, Zawisza Niebieski, ninanonimowa, nana, Redaktor 1966, zadziwiony, … wspólnymi siłami z byłymi agentami MSW, WRON, i WSI – tak, to jest właśnie „Wojna o nasze dusze”!

  Ameryka się wycofa. Współpracownicy pozostaną. Polaków nie będzie – i o to właśnie im chodzi.

  „Z punktu widzenia interesu Państwa Polaków, należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce.” - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
 • @Torin 03:35:27
  Dlatego "ruch oddolny" jest IMO JEDYNĄ obroną.
  Gnębienie ciapatych tak przez "ludzi" ORAZ POlicję, która TEŻ musi sobie zdać sprawę, że dla tamtych TEŻ jest TYLKO "celem"...

  A co do wjazdu, powitać na granicy po polsku, "seta" i schabowy... Ciekawe, czy "głęboko wierzący" TAKI test by zdał?
 • @kula Lis 66 17:49:30
  Oczywiście że wszystko można tylko trzeba podjąć decyzję. Na tego typu decyzję wychodzącą od Jarka Majdaniarza I nie liczyłbym. Bardziej liczę na zwykłych ludzi którzy "pomogą" dostosować się obowiązującemu "prawu" i naszym podłym okupantom do rzeczywistości. Tyle, że tę rzeczywistość trzeba wykreować, podobnie jak kreują Czesi w sprawie "trującej" polskiej żywności, jak kreują rzeczywistość Anglicy chcący pozbyć sie Polaków z rynku pracy poprzez odbieranie dzieci polskim rodzicom w ramach najwyższych standardów opieki nad dziećmi, jak kreowana jest rzeczywistość w sprawie choroby kurczaków, aby wybić miliony w polskich fermach i sprowadzić drób z Izraela, jak kreowana była rzeczywistość w sprawie Możejek przez Rosjan kiedy w ramach dbania o dobry stan rurociągu i ekologię ogłosili jego bezterminowy remont, itd. Wszystko lub bardzo wiele można, tylko trzeba chcieć i podjąć decyzję i dorobić do niej przyjazną ideologię dla lewaków z Brukseli.
 • @laurentp 13:22:04
  Jaki ruch oddolny, KOD? Solidarność? AK? laurentp..
  No dobrze, powiedzmy, że istnieje coś takiego jak ruch oddolny. Taki ruch oddolny, z taką charakterystyką, od razu będzie nielegalny.
  Ergo, kryminalny, czyli ścigany i zdelegalizowany. Nie mówiąc o prowokacjach i opsach fałszywej flagi.
  Taki ruch to krzyk rozpaczy, że nasze państwo nie działa, a rządzący to zdrajcy i na 80% to się skończy źle dla "ludzi". Rozpracują ich, zinwigilują, wyłapią, powsadzają, bądź zabiją. Wstrętnych faszystów.

  Pudle? Pudle, robią tylko to co im każą. Wyłącznie, a i to w 60%tach. No więc nikt im nie każe "dokrecić śrubę ciapakom", a sam to się będzie bał jak ognia. Bity pudel z każdej strony. Wywalić go mogą za rasizm, ksenofobię i szowinizm, albo jeszcze gorzej, bo mu zarzuty postawią! No i ciapaki, to nie Polaki, takie dociskanie może być niebezpieczne dla pudla. Pudel akwarium ma, więc ma dla kogo żyć, nie po to szedł do policji i nie bedzie umierał za dwa tysiące.
  Dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem dla pudla jest "umarł król, niech żyje król". Weźmie karnet na darmowe kebaby, zniżkę na kurwy i kreche na skołatane psie nerwy. Czyli nic nowego, właściwie. A komendant przymknie oko na kontener żywego towaru, za starą oponę do Żuka i jeszcze Mustafa, bedzie musiał "uciec" z aresztu, zeby wszystko zostało po staremu.

  Seta i scabowy. Jakoś wątpię. Wielostronnie wątpię.
  Nie widzę władz, które wprowadzają coś takiego, a media wewnętrzne i zewnętrzne nie zostawią na nich suchej nitki.
  Pozatym to jest przereklamowane, oczywiście, że imam będzie dawał dyspense, a wtedy mogą Ci wszamać nawet całego prosiaka. No a chleją sami przecież. Tyle, że wieczorami i w nocy. Wyobraź sobie, że w nocy alach nie widzi, więc grzechu nie ma, jeśli nie widzi.
  To jest jak z koszernym, dziwne nie jest - semici. Więc jemu łba nie urwie, jeśli wraży Polacy zmuszą go do schabowego. Później się zemści na nich za to.

  Kwarantanna. W związku z niemożliwoscią rozpoznania, kto jest kim, z przybyszy zza zachodniej granicy i uzyskania europejskich oryginalnych dokumentow, przez dużą ilości ekstremalnie niebezpiecznych kryminalistów, przyznawane będą WIZY, wyłącznie turystyczne na okres max 14dni, dla wszystkich obywateli tych państw, dopóki państwa zachodniej europy nie poradzą sobie ze swoimi problemami. (czyli już nigdy). Granice trzeba obsadzić i rozłożyć miny. Gdy się rozłoży miny (oznaczone!), unika się typowego obrazka z przekraczania granicy przez biednych uchodźców, kobiety i dzieci i nieludzkiego traktowania przez wojsko i policje. Wiadomo, że są miny. Wszyscy wiedzą i ciapak nie idzie na miny, a jak pójdzie, to jeb i mine się uzupełnia na nową. Ciężko zorganizować prowokację, że faszystowska policja strzela do kobiet i dzieci. Napisy są oczywiście po arabsku w pierwszej kolejności - achtung minen!

  Głównym zagrożeniem, nie jest ruch turystyczny, czy jakiś zamach, że wysadzą PKS i będzie pięćdziesiąt ofiar. Główne zagrożenie to, że się zagnieżdżą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY