Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Wprowadzenie stanu wyjątkowego wysoce prawdopodobne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oskarżam Władze, które swoim działaniem powodują obranie kierunku wprowadzenia stanu wyjątkowego w Polsce i pozbawienie Polaków nawet tych aktualnie patologicznych pozorów demokracji.

 

Jesteśmy świadkami ważnych zmian w Polsce. Zmiany te związane są z totalnym kryzysem Państwa w wymiarze ekonomicznym, politycznym i moralnym.
 
Ostatnie działania Służb, jak choćby pacyfikowanie obrońców krzyża, nękanie i bicie protestujących przed Pałacem, w kontekście zamachu smoleńskiego, wyreżyserowana wojna z kibicami, tłumienie niezależnego dziennikarstwa poprzez nasyłanie na nich ABW czy Policji, aresztowania, popełniane samobójstwa na aresztantach, śmierć wielu ludzi w niewyjaśnionych okolicznościach, jak choćby szyfranta Zielińskiego, profesora historii Ratajczyka, eksperta od lotnictwa Wróbla, dowodzi, że tzw. władza, zaostrzyła kurs i dąży do spacyfikowania społeczeństwa. Władza, umoczona w sprawę smoleńska, nie ma nic do stracenia, i zrobi wszystko, aby utrzymać się przy korycie, czy to z zachowaniem pozorów demokracji czy nie. Inaczej wie, że ma czapę.
 
Aktualnie trwa zakrojona na szeroką skalę akcja prowokowania społeczeństwa w celu wywołania zamieszek, protestów, burd, aby stało się to podstawą do wprowadzenia Stanu Wyjątkowego w Polsce. Wprowadzenie Stanu wyjątkowego oznacza zalegitymizowane trwanie przy władzy bez robienia wyborów i rozprawienie się w końcu z opornymi ludźmi.
 
A jeżeli naród nie da się sprowokować i nie pójdzie na barykady to co? Spokojnie, każda władza da sobie radę, zwłaszcza ta nowoczesna, która bierze przykład z władz w Moskiwie czy Waszyngtonie. Zrobienie prowokacji w Metrze czy gdzie indziej nie nastręczy żadnego problemu.
 
Tak czy inaczej wprowadzenie Stanu Wyjątkowego, czy to przed wyborami czy po wyborach jest dla mnie pewne. Żadnej zmiany władzy nie będzie. Oczywiście wszystko to dla dobra Polaków, co jak zwykle zatwierdzi Wszechmogący Telewizor.
 
 

KOMENTARZE

  • Dobrze Autor dedukuje, ale co do kierunku, same szczegóły trudne do przewidzenia
    Zbrojenia Niemiec (satelity) wskazują iż szykowany jest dla nas scenariusz państwa policyjnego pod okupacją IV UE-rzeszy z udziałem najpierw Rosji-WNP. Dopiero w takie scenariusze (dałem tylko hipotetyczne przykłady) wpisują się plany takich sił jak PO, SLD, PJN itd

    Kiedy może ruszyć wariant siłowy? W każdej chwili, ale np PiS wygrywa wybory i... wtedy mamy coś w rodzaju zamachu stanu, bul powołuje WRON, Tusku musisz itd. Gdyby wygrało PO, to tym bardziej mogą zdecydować się na ostateczne rozwiązanie kwestii PiS-u i "nienawistnej" opozycji. Stan wyjątkowy i wojenny mogą też wymusić, wykreować wydarzenia zewnętrzne. Jakaś mała (o czym piszą od dekad przecież, zatem to możliwe!) agresja na Polskę choćby właśnie po to... wystartowana jako USTAWKA większej gry NWO. Np Białoruś dostaje rozkaz zaatakować Polskę, trwają walki pograniczne na wschodzie-północy kraju i o Warszawę, to PO wykorzystuje do spacyfikowania całej opozycji. Internowanie, doły, pola śmierci, zniknięcia, psychuszka, masowe samobójstwa, zgony na "zawał serca", reszta zwerbowana jako konfidenci, agentura wpływu.
  • @Marek Kajdas
    wojny nie trzeba sfinguje się jakiś lipny albo niech by i prawdziwy zamach i pretekst gotowy kto wie może już za wizyty mr O spróbują można swojego co szkodzi obcego donaldinio coraz bardziej mi pasuje do postaci szwarccharakterów z książek ludluma

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY