Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Z jedną nerka można żyć!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Problemem nie są partie polityczne. Problemem są ludzie!

Obserwując sytuacje polityczną i społeczną w wielu krajach oraz czerpiąc z doświadczenia innych jasno można stwierdzić, że problemem w Polsce są jej obywatele, czyli zdegenerowane do szpiku kości społeczeństwo jako całość, a nie jacyś tam politycy czy partie. W końcu też politycy wywodzą się z tego samego zdegenerowanego społeczeństwa.

Tu nie ma znaczenia czy będzie rządziła PO czy PIS! Znaczenie ma to, na ile ludzie pozwolą rządowi ze sobą zrobić. W tym jest problem! Problem jest w tym, że zdegenerowana całkowicie BIERNA masa ludzi tworząca społeczeństwo do którego i ja również się zaliczam,  pozwala sobie na niemal wszystko, czyli na grabież majątku narodowego, na doprowadzenie służby zdrowia do upadku i tym samym mordowanie ludzi w wyniku zaniechania leczenie i limitów, na totalnej niegospodarności i przestępczym działanu na szkodę Polski, na całej masie niegodziwości.

Przykład Grecji pokazuje, że władza nie wszystko może zrobić z narodem. Nie może, bo ludzie wychodzą na ulice i nie tylko manifestują ale czynnie walczą o swoje prawa na ulicy z wykorzystaniem wszelkich środków, w tym przemocy. Ta siła na ulicy uniemożliwia sprzedanie Grecji, czy choćby ich wysp, za półdarmo obcym!

Ktoś powie, ze łamane jest tam prawo itp. Prawo można uchwalić dowolne, wystarczy, że banda sprzedawczyków uchwali, że kolor biały jest czarnym i już mamy nowe prawo. Wystarczy przegłosować... Prawo, które nie służy społeczeństwu moralnie nie obowiązuje i nie jest żadnym prawem, tylko bezprawiem! I tak należy do tego podchodzić.

Dopóki zdegenerowana masa ludzi, traktowana przez nierządników jak hołota, nie zmieni swojego podejścia do spraw społecznych i do życia, dopóty w Polsce nic się nie zmieni, i wkrótce ta "hołota" uzna, iż trzeba oddawać po jednej nerce na spłatę zadłużenia bo tak stanowi nowe prawo. Skoro uchwalono to tak musi być. Przecież mamy dupokrację, długi trzeba spłacać, a z jedną nerką przecież można żyć!


KOMENTARZE

  • Dawno to mówię:
    "Dopóki zdegenerowana masa ludzi, traktowana przez nierządników jak hołota, nie zmieni swojego podejścia do spraw społecznych i do życia, dopóty w Polsce nic się nie zmieni". Zatem praca u podstaw...
  • trafne spostrzeżenia
    System tworzą ludzie, również poprzez swoją bierność.

    Komunizm i jego ekstremalne formy - stan wojenny oraz gruba kreska wykastrowały Polaków. Bierny naród, zupełnie bez jaj.

    Z podziwem patrzę na grupkę ludzi broniących krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie czy też grupę kilkuset 'oburzonych', którzy manifestowali w ostatni weekend w Warszawie. Protestujący rozumieją demokracje i starają się korzystać z niej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY