Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Za płacenie podatków możesz się smażyć w piekle!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponoć są 2 rzeczy których nie można uniknąć, płacenia podatków i śmierci. Nie jest wykluczone, że za płacenie podatków nie będzie można uniknąć piekła.

Odpowiedzialny człowiek, i tym bardziej katolik, powinien zadać sobie pytanie na jakie cele idą jego podatki, i czy przypadkiem nie są to cele niecne, przestępcze, antyludzkie, zbrodnicze, a więc ściśle mające swoje przełożenie na grzech, również grzech ciężki.

Dlatego każdy podatnik powinien przeanalizować sobie, czy przypadkiem płacąc podatki nie finansuje zbrodniczych kampanii zbrojnych, dewiacji, mordowania ludzi, również w wyniku aborcji czy eutanazji, niszczenia Kościoła, ekonomicznego niszczenia ojczyzny, wyzbywania się suwerenności, popierania systemu, który torturuje głodem ludzi poprzez olbrzymie bezrobocie i ustawienie systemu w taki sposób, że nawet jeśli ktoś ma przeciętną pracę to i tak cierpi niedostatek, itp.

Każdy Katolik płacąc podatki powinien sobie odpowiedzieć na tego typu pytania i ewentualnie już świadomie wywiązywać się z obowiązków uznając, lub nie, że popełnił grzech ciężki, za który może „smażyć się w piekle”.

Ktoś powie „oddajcie cesarzowi to co cesarskie, a Bogu to co boskie”. Owszem, tyle, że może się to okazać niewystarczającym argumentem, tym bardziej, że Biblia mówi o dziesięcinie, a legalnych przedstawicieli władzy będących cesarzami już nie ma.

Zanim zapłacisz podatek rozważ sobie w sumieniu czy nie popełniasz grzechu ciężkiego. Być może powinieneś się z tego spowiadać...

 

 

 

KOMENTARZE

  • Nieuniknione!
    W czasach które nastały, panuje mylne przekonanie, że człowiek może "podejmować decyzje", niestety prawdą jest fakt istnienia zjawiska zwanego "Demonokracją" i niestety nie mamy możliwości dokonania słusznego wyboru, ponieważ albo podatek zapłacimy, a do końca miesiąca będziemy żyli jak przystało na niewolników europy, albo podatku nie zapłacimy i doczekamy się aż urząd skieruje do nas komornika i odbierze resztkę pieniędzy. Zatem drogi Andronie popieram Twój punkt widzenia, przynajmniej większość tego co napisałeś, jednak godność i moralność nie dadzą Ci dachu nad głową i pożywienia.
  • @Christophoros
    Nie dadzą pożywienia. Pojedynczo nikt nie ma szans i zostanie wyduszony jak pluskwa. Świadomość i działanie muszą być powszechne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY