Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 839 komentarzy

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Czy polityk może być ludobójcą?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy polityk powinien być szczególnie rozliczany ze swoich działań i zaniechań, bo właśnie jego działanie może być bardzo korzystne lub zbrodniczo szkodliwe dla narodu.

 

Jeśli polityk działa na szkodę społeczeństwa poprzez popieranie ustaw szkodzących ludziom, np. w kwestii ochrony zdrowia i nie leczenia ludzi bo limity się wyczerpały, brakuje lekarstw, itp, może być jak najbardziej ludobójcą, zwłaszcza jeżeli w wyniku jego działań, umrze duża liczba ludzi.

Jeśli polityk głosuje za ustawami prowadzącymi do ubóstwa Polaków, tym samym przykłada się do wyniszczenia biologicznego Polaków, jak najbardziej może być ludobójcą. W końcu z powodu wyniszczenia organizmu głodem ludzie umierają przedwcześnie, czyli to taka śmierć na raty połączona z torturami.

Każde działanie posła, które bezpośrednio czy pośrednio przekłada się na zdrowie i życie ludzi w zasadniczym wymiarze daje powód do stwierdzenia, że polityk może być ludobójcą i wtedy powinien być ścigany za zbrodnie ludobójstwa, np. przez Trybunał w Hadze lub specjalnie powołane do tego sądy oceniające działania podejrzanego polityka i wymierzające mu sprawiedliwość.

Rozliczajmy polityków z ich działań i zaniechań. Bezwzględnie.

KOMENTARZE

 • Żaden polski polityk nie zasługuje na szacunek chociażby dlatego:
  ------------------------------------
  Z Polską naszą Ojczyzną jest źle, coraz gorzej...

  Wszyscy polscy politycy lecą z nami, Narodem i naszą Ojczyzną w bambuko, wszyscy łącznie z rządem i Prezydentem - wiedzą że prawo gospodarcze napisane jest pod zachodnie firmy które co 3-4 lata zmieniają nazwę lub właściciela. Nie płaca żadnych podatków jedynie podatek od wynagrodzeń pracowniczych a te są niziutkie, ale za to wyprowadzają z Polski ogromne pieniądze - dzięki temu Polska biednieje, polskie firmy padają jedna po drugiej, naród biednieje, a wystarczyło tak jak proponowałem kiedyś - obniżyć ZUS i podatki a nasza Ojczyzna rozwijałaby się w zawrotnym tempie a Polacy żyli by godnie i dostatnio!

  Dzisiaj mamy jedynie jedno wielkie zakłamanie ze strony wszystkich polityków, a robią to tylko po to by nie stracić "koryta" które jest wciąż pełne dzięki nam, Narodowi polskiemu - politycy jednak mają nas Polaków głęboko w d...e im zależy jedynie na kasie, czyli na pełnym "korycie" ...

  Proponuję więc prawdziwym Polakom:
  "Co zrobić aby przerwać upadek naszej Ojczyzny":
  http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11705&Itemid=4

  Zaczniemy działać wśród ludzi i dla ludzi, przygotujemy wiele projektów ogólnospołecznych do sejmu by zmienić Polskę i uratować nasza Ojczyznę za która ginęli i przelewali krew nasi przodkowie!
 • Autor
  "Czy polityk może być ludobójcą?"

  Głupi tytuł. Powinno być:

  Tylko polityk może być ludobójcą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY