Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 843 komentarze

Andron Blog

Andron - "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (J 8,32). Żyję pod okupacją politycznych bandytów. Nie jestem tolerancyjny - zło piętnuję i nazywam po imieniu. Zwolennik demokracji bezpośredniej pozwalającej na anulowanie każdej ustawy w referendum.

Niech płaci Skarb Państwa!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za niewłaściwy nadzór odpowiedzialni urzędnicy powinni iść do więzienia.

 

Poszkodowani przez Amber Gold złożyli pozew zbiorowy z żądaniem zabezpieczenia ich roszczeń.

Myślę, że dostaną guzik z dziurkami. Ewentualna nie ukradziona kasa pójdzie co najwyżej dla Skarbu Państwa i Banków.

Tak zwane Państwo (nie mylić z Polską) odpowiedzialne jest za sprawę Amber Gold. A dlaczego? Choćby dlatego, że nie dopilnowało sprawy składania deklaracji podatkowych przez firmę. Wg informacji od posła PIS firma przez lata nie składała żadnych zeznań podatkowych! Ta firma w ogóle nie miała prawa działać.

Pozew zbiorowy powinien być złożony przeciwko Skarbowi Państwa!

Ponadto powinny w ślad za tym iść doniesienia do prokuratury o zaniedbaniach urzędników, w tym premiera. Wiem, ze to nic nie da, ale prokuratorzy, którzy umorzą sprawę muszą się liczyć z późniejszą karą za nie podjecie działań.

Sprawa Amber Gold jest niczym w zestawieniu ze sprawą smoleńską. Jeśli ta sprawa została zamieciona pod dywan, to jakaś tam sprawka firemki, która oszukała parę tysięcy osób jest niczym, a być może stanowi celowo wywołana zasłonę dymną przed innym kluczowymi działaniami w kierunku okradania i niszczenia Polski. Tak wg zasady, że ludzie muszą się czymś zajmować bo inaczej przychodzą im do łbów rożne dziwne rzeczy, zwłaszcza niebezpieczne dla nierzadników.

Dopóki sprawa mordu smoleńskiego nie będzie załatwiona (liczne aresztowania, konfiskaty i kary dożywocia dla polityków i urzędników), to każda inna sprawa nigdy nie będzie poważnie traktowana ani załatwiona prawidłowo.

 

 

KOMENTARZE

  • @ Andron
    Dzięki za piękne podsumowanie. Być może że pozew zbiorowy będzie skierowany przeciwko Skarbowi Państwa. To było by bardzo ciekawe.
  • @Zgreed66 22:12:05
    Oczywiście, że weźmie od obywateli, ale dla obywatel!. Jeśli nie da obywatelom to ukradnie tę pule pieniędzy i nie będzie z tego żadnej korzyści. Lepiej dać nawet przypadkowym obywatelom niż pozostawić jakąkolwiek kasę do dyspozycji krętaczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY